Партнерство з УжНУ
Партнерство з УжНУ

Разом з УжНУ – для підготовки кваліфікованих працівників

Якість та ефективність роботи центру «Парасолька», Вільшанського дитячого будинку-інтернату, інших закладів, які надають послуги особам з інвалідністю, дуже залежить від фахівців, які працюють у них. Їх підготовка, гнучкість, готовність до самовдосконалення, вміння сприймати осіб з інвалідністю – все це створює таку базу, яка дозволяє особам з інвалідністю розвивати впевненість у собі, у своїх можливостях, стати повноцінними членами суспільства. 

Тобто вже на етапі навчання є важливими усі підходи і методи. Готувати майбутніх фахівців слід так, щоб, починаючи, свою професійну діяльність молоді працівники не були розгубленими. Поєднання уже під час навчання теоретичних знань і практичних навичок – це основа успіху майбутніх фахівців.

Саме для того, щоб уже на етапі навчання запропонувати студентам сучасні, практичні знання Комітет і розпочав тісну співпрацю із Ужгородським національним університетом, а саме з факультетом здоров’я і фізичного виховання. Тут здобувають освіту майбутні фізіо- та ерготерапевти, корекційні педагоги. 

За сприяння асоціації Парасолька нам вдалось налагодити тісні контакти як із швейцарськими вишами, де готують таких спеціалістів, так із практичними фахівцями.

Для обміну досвіду у 2017 році ми запросили декана факультету здоров’я та фізичного виховання Івана Миронюка познайомитись із системою здобування освіти майбутніх фахівців у Швейцарії. 

У 2019 році для особистого знайомства і переговорів із партнерами Комітету – асоціацією «Парасолька» разом із Іваном Миронюком спеціалізовані виші у Швейцарії та науково-дослідницький центр (Hightech Research Center of Cranio-Maxillofacial Surgery) університетської лікарні міста Базель відвідав і ректор УжНУ Володимир Смоланка. 

Спільні візити, конференції, семінари та практичні лекції для студентів факультету – це та багато іншого стало предметом тісної співпраці УжНУ та Комітету медичної допомоги в Закарпатті.

 

У вересні 2019 року було підписано тристоронню угоду про співпрацю між БО КМДЗ, УжНУ та асоціацією «Парасолька» (Швейцарія)  

Працюємо далі! Разом!

 

 

 

 

 


© Комітет медичної допомоги в Закарпатті, 2017-2024. Всі права застережено.