Майстер-класи
Майстер-класи

Майстер-класи

За останні 20 років ми могли спостерігати за поступовою зміною підходу в наданні послуг особам з інвалідністю. Методи роботи в Україні стають все далі ближчими до тих, за якими працюють з особами з інвалідністю в європейських країнах. І якщо у великих містах і в приватних закладах є фахівці і можливість навчатися, то в районних центрах і селах, на базі державних закладів вивчити нові підходи, отримати сучасний матеріал для роботи є не так і просто. Так само непросто знайти готових кваліфікованих працівників, які погодяться працювати за невисоку зарплатню в державному закладі у далекому селі. 

Проте нам вдалось знайти спосіб підвищувати кваліфікацію працівників закладів, де ми здійснюємо нашу роботу і при цьому давати таку можливість і іншим людям – студентам, практикантам, батькам, які самостійно піклуються про своїх дітей з певними порушеннями розвитку у себе вдома. Це форма майстер-класів безпосередньо в закладі і безпосередньо працюючи із своїми підопічними. Комітет запрошує на тиждень-два корекційних педагогів, ткаль, фізіотерапевтів, валяльниць та фахівців інших цікавих для нас сфер, і вони разом із нашими працівниками шукають найефективніші підходи у роботі саме в існуючих умовах, і саме з цими підопічними.

Ми також вважаємо, що хорошою мотивацією є і візити в схожі заклади як за кордоном так і у великі міста України. Такі можливості ми теж намагаємось надавати працівникам як Вільшанського дитячого будинку-інтернату так і центру Парасолька (м. Тячів).


© Комітет медичної допомоги в Закарпатті, 2017-2024. Всі права застережено.