Екологія: сучасність та проблеми. Docudays UA в Ужгороді запрошує на перегляд стрічки "Дякую за дощ"

Екологія: сучасність та проблеми. Docudays UA в Ужгороді запрошує на перегляд стрічки "Дякую за дощ"

30/11/2018

Історія, яка може привернути увагу до соціальних та екологічних проблем і показати їх у новому світлі, кинути виклик стереотипам і справити вплив на суспільство.

Запрошуємо 1 грудня 2018 р. на перегляд фільму : «Thank you for the rain / Дякую за дощ» в рамках XV Мандрівного міжнародного фестиваля документального кіно про права людини Docudays UA
Вхід вільний. 
Початок о 18.30. 
Місце проведення: Мистецький центр "ГАЛЕРЕЯ ІЛЬКО", вул. Кошицька, 28

В останні п’ять років Кісілу, фермер із Кенії, використовує свою камеру для відеозапису життя своєї сім’ї, свого села, а також впливу зміни клімату. Він знімав повені, засухи і бурі, але крім того й більш людські втрати: його дітей відправляють додому зі школи, коли він не може оплатити навчання; чоловіки переселяються до міст у пошуках роботи; напруга в сім’ї наростає. Після бурі, що руйнує його будинок, Кісілу починає організовувати громадський рух фермерів, що борються із впливом екстремальних погодних явищ, і доносить свою історію аж до Парижа, на конференцію ООН про зміну клімату. Там, посеред незрозумілих політичних розборок на найбільшому екологічному шоу на Землі, стосунки Кісілу та норвезької режисерки Юлії Дагр роблять цікавий поворот, проливаючи яскраве світло на рух за кліматичну справедливість і на дуже різні світи, які вони представляють.


© Комітет медичної допомоги у Закарпатті, 2017-2019. Всі права застережено.